Finansowanie i ubezpieczenie

Stan techniczny kupowanych pojazdów używanych jest bardzo ważnym elementem, na który każdy klient zwraca bardzo dużą uwagę. My jednakże w naszej ofercie mamy znacznie więcej i zapewniamy naszym klientom nie tylko bardzo dobry stan techniczny każdego zakupionego tutaj samochodu.

Nie możemy tutaj nie wspomnieć o innych bardzo ważnych aspektach, w sposób szczególny mowa jest o finansowaniu zakupu samochodu oraz o jego ubezpieczeniu. Wszelkie formalności związane z tymi zagadnieniami są możliwe do załatwienia bezpośrednio na miejscu w naszej siedzibie. W salonach prowadzonych przez naszą firmę oferujemy klientom szeroki wachlarz usług finansowych oraz ubezpieczeniowych. Odnosząc się do kwestii finansowania zakupu pojazdu, oferujemy naszym klientom zarówno wzięcie kredytu jak również i leasing. Minimum formalności powoduje, że decyzję kredytową można uzyskać już po 24 godzinach. Oferujemy bardzo konkurencyjne warunki związane z finansowaniem zakupionych u nas pojazdów, toteż warto jest z tej oferty skorzystać. Odnosząc się do oferty ubezpieczeniowej, także należy mówić o dużej atrakcyjności.

Wiadomo jest, że OC jest ubezpieczeniem, które jest konieczne do wykupienia. Nasza oferta obejmuje swoim zakresem wiele różnych składowych do wyboru w zależności od potrzeb danej osoby, od jej preferencji związanych z wymaganym ubezpieczeniem samochodowym. Nasza oferta ubezpieczeniowa jest zróżnicowana, posiadamy propozycje od różnych firm ubezpieczeniowych, dzięki czemu możemy naszym klientom zaproponować coś, co będzie im najbardziej odpowiadać zarówno pod kątem cenowym jak również pod kątem proponowanych warunków polisy.

Wszelkie formalności związane z finansowaniem zakupu używanego pojazdu jak również i związane z jego ubezpieczeniem są załatwiane na miejscu bardzo sprawnie, szybko, a tym samym możemy tutaj mówić o bardzo korzystnym przejściu przez całą procedurę. Zasadniczo większość z naszych klientów korzysta na miejscu z oferty związanej z finansowaniem zakupu auta oraz jego ubezpieczeniem.