Samochody z gwarancją

Nasza propozycja koncentruje się na samochodach używanych, aczkolwiek dajemy naszym klientom gwarancję najwyższej jakości oraz sprawności zakupionych pojazdów. Istotnym elementem jest bez wątpienia gwarancja, jaka jest udzielana przez nasz salon pojazdów używanych.

Owa gwarancja obejmuje swoim zakresem zarówno legalność danego pojazdu jak również jest ona związana ze stanem technicznym. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi klienci mieli pełną satysfakcję z dokonanego wyboru. Wskazując na gwarancję legalności, jaka jest oferowana, mówimy o tym, że każdy samochód pochodzi z polskiej sieci dealerskiej albo może pochodzić z importu. Każdy samochód jest bardzo dokładnie sprawdzany pod kątem swojej legalności. Klient ma pewność, że dokonuje zakupu samochodu, który nie pochodzi z nielegalnego źródła.

Po sprowadzeniu samochodu do naszego salonu jest on dokładnie sprawdzany pod kątem mechanicznym czy nie posiada żadnych ukrytych wad technicznych. Podczas sprawdzania uwzględniamy aż 110 różnych punktów, które są przeglądane. Można, więc powiedzieć, że każdy samochód jest sprawdzany bardzo dokładnie. Aby móc mówić o gwarancji związanej ze stanem technicznym kupowanego u nas pojazdu, dajemy naszym klientom wydruk ze ścieżki diagnostycznej. Jednocześnie też klient jest dokładnie informowany o wszelkiego rodzaju wykrytych usterkach oraz dokonywanych w danym pojeździe naprawach.

Każdy klient uzyskuje bezpłatną gwarancję na zakupiony pojazd. Jeśli w tym czasie zostaną wykryte, ujawnione jakiekolwiek usterki, w naszym salonie zostanie dokonana bezpłatna wymiana wymaganych części wadliwych. Nasz salon samochodów używanych cieszy się powodzeniem na rynku i zyskuje coraz większą ilość swoich klientów. Bardzo dobra renoma nie jest przypadkowa, ponieważ faktycznie sprzedawane przez nas używane samochody są niemalże takie same jak nowe, aczkolwiek oczywiście posiadają w stosunku do tych pierwszych zdecydowanie bardziej atrakcyjną cenę. Ona ma tutaj kluczowe znaczenie dla każdego z klientów.