Odkup i wymiana samochodu

Każdy w naszym salonie ma możliwość zakupu pojazdu, który mu odpowiada, który spełnia jego oczekiwania lub nawet marzenia. Jednocześnie nie możemy nie wspomnieć o takim elemencie, jakim jest możliwość zostawienia swojego dotychczas użytkowanego pojazdu w rozliczeniu.

Warto jest poznać większą ilość szczegółów dotyczących tejże kwestii. Płacimy za pozostawiony samochód od razu, co jest dla klienta jedną z najważniejszych kwestii. Każdy pozostawiany samochód jest w pełni rzetelnie wyceniany na podstawie Eurotax oraz naszego własnego doświadczenia. Odkupujemy samochody na podstawie umowy kupna- sprzedaży. Jednocześnie też przejmujemy od dotychczasowego właściciela wszelkie zobowiązania związane z ubezpieczeniem pojazdu. Wcześniej ustalamy z klientem cenę odkupu samochodu i ta pozostaje niezmienna. Odkupujemy pojazd od klienta za gotówkę, ale jednocześnie też istnieje możliwość pozostawienia dotychczas użytkowanego pojazdu w rozliczeniu.

Samochód klient może przywieźć do naszej siedziby, ale jednocześnie też można dokonać wyceny oraz sprzedaży pojazdu i jego odbioru z miejsca wskazanego przez klienta. Nasza oferta jest związana nie tylko z możliwością odkupu używanego pojazdu od klienta indywidualnego, ale jednocześnie też dajemy możliwość odkupu całej floty pojazdów firmowych. Jeśli tego mało, to dodamy, iż dokonujemy odkupu również tych pojazdów, które aktualnie podlegają spłacie kredytowej.

Na czas odkupu samochodu, który jest niesprawny, niezdolny do jazdy drogowej, dajemy możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Odkupujemy pojazdy wszelkiej marki, wszelkiego typu i w dowolnym stanie technicznym. Nasza oferta jest w tym względzie bardzo rzetelna, bardzo atrakcyjna. Tym samym, jeśli ktoś ma stary pojazd, którego chce się pozbyć, nie powinien pominąć naszej propozycji, powinien mieć ją także na uwadze. Bez względu na to, w jakim stanie jest dane auto, my rozważymy jego odkupienie i będziemy starać się zaoferować jak najlepszą cenę i jak najlepsze warunki odkupu.