Jak sprawić, by korzystanie z iPada było bardziej wydajne?

iPady to martwe proste urządzenia.

Wiele funkcji jest intuicyjnych i prawdopodobnie je odkryłeś. Masz o wiele więcej do nauczenia się, a artykuł może ci pomóc w kilku sztuczkach i wskazówkach, dzięki którym możesz to zrobić.Uważaj na aplikacje, które chcesz pobrać. Niektóre aplikacje mogą być bardzo szkodliwe dla systemu operacyjnego iPada, a inne wyczerpują baterię w absurdalnie wysokim tempie. Możesz sprawdzić recenzje aplikacji przed jej pobraniem bezpośrednio na ekranie, na którym chcesz ją pobrać.Jeśli dużo piszesz na iPadzie, rozważ zakup przenośnej klawiatury Bluetooth. Dużo pisania na wirtualnej klawiaturze ekranowej najprawdopodobniej spowoduje duży ból stawów palców. Kupując przenośną klawiaturę Bluetooth do iPada, będziesz mógł wygodnie pisać długie dokumenty na tablecie.Czy otrzymujesz za dużo powiadomień? Jeśli niektóre aplikacje wysyłają powiadomienia, których nie potrzebujesz, przejdź do ustawień i dotknij powiadomień. Będziesz wtedy mieć dostęp do pełnej listy swoich aplikacji i będziesz mógł wybrać powiadomienia, które chcesz otrzymywać.Możesz wyświetlić ekran iPada na telewizorze HD. Wszystko, czego potrzebujesz, to przejściówka Apple na cyfrowe AV lub przejściówka Apple VGA, w zależności od rodzaju posiadanego telewizora. Ten pierwszy produkt można podłączyć do portu HDMI, podczas gdy drugi wymaga portu VGA.Wiele osób ma trudności z pisaniem na tabletach, ale z czasem staje się to łatwiejsze. Na iPadzie jest jednak przycisk dyktowania mowy. Naciśnij przycisk Home dwa razy i po prostu dotknij małego mikrofonu, który widzisz. Po zakończeniu dyktowania słów ponownie naciśnij przycisk mikrofonu, aby zobaczyć, jak wyszło w formie tekstowej.Skróty to świetna funkcja do zainstalowania, która pozwala zaoszczędzić czas i zmniejszyć stres. Możesz zakończyć zdanie, dotykając dwukrotnie spacji, aby dodać kropkę i spację. Jak sprawić, by korzystanie z iPada było bardziej wydajne?

Ta automatyczna metoda pozwoli Ci zaoszczędzić czas, dzięki czemu będziesz mógł wysyłać znajomym więcej wiadomości.Czy masz wielu użytkowników na tym samym iPadzie? Możesz nie chcieć, aby wyświetlali Twoją historię online.

Możesz szybko usunąć historię przeglądarki. Otwórz aplikację Ustawienia i dotknij Safari. Po otwarciu Safari dotknij przycisku Wyczyść historię. Spowoduje to wyczyszczenie pamięci podręcznej i wszystkich plików cookie.Aby szybko skopiować i wkleić na iPadzie, stuknij tekst i przytrzymaj go, wybierając opcję Wybierz. Teraz dotknij kopiowania, przełącz się na inną aplikację, a następnie dotknij i przytrzymaj jeszcze raz. Ponownie pojawi się menu, tym razem dotknij „wklej”. Aby to zrobić z całym akapitem, musisz nacisnąć cztery razy.Gdy na iPadzie ważna jest prywatność przeglądania sieci, włącz przeglądanie prywatne. Czasami rzeczy, których szukasz lub na które patrzysz, są bardzo wrażliwe lub osobiste, tak bardzo, że nie chcesz mieć historii. W porządku, iPad Cię obejmuje. Możesz włączyć prywatne przeglądanie z menu Safari w ustawieniach.Prawdopodobnie używasz już iPada do muzyki, ale czy używałeś go do podcastów? Podcasty to krótkie programy radiowe, które mogą trwać od kilku minut do kilku godzin i są dostępne na prawie każdy możliwy temat. Jeśli podczas dojazdów do pracy zaczyna Ci się nudzić muzyką, obejrzyj podcasty. Na pewno znajdziesz interesujący Cię temat.Chociaż są proste w użyciu, iPady mogą zrobić znacznie więcej, niż wielu ludziom wydaje się. Rozpoczęcie tutaj powinno wskazywać właściwy kierunek, gdy chcesz korzystać z iPada. Wszelkie potrzeby, jakie możesz mieć, są osiągalne poprzez odpowiednie wykorzystanie tego urządzenia.