Regały metalowe z półkami

W garażu czy w magazynie przydają się regały. Jeśli wszystko będzie bardzo dobrze rozmieszczone i rozplanowane to mamy większe szanse na to, że uda nam się to dopasować i wykorzystać przestrzeń.

Regały można będzie zamawiać na wymiar co ma tutaj bardzo duże znaczenie. W ten sposób wszystko będzie zgrane i wszystko będzie wyglądało tak jak trzeba. Zgłaszamy się do firmy, która się na tym bardzo dobrze zna, a wtedy na spokojnie wybierzemy sobie model regałów z półkami jakie są nam potrzebna. Istotne będzie to z jakich materiałów wykonany jest regał profile które trzymają całe konstrukcje muszą być bardzo wytrzymałe. W firmie, która się tym zajmuje zamówimy profile które mogą wytrzymać obciążenie dochodzące do 560 kilogramów na jedną półkę. Cała kolumna regału ma udźwig nawet cztery tony. Trzeba po prostu określić się z tym co ma znaleźć się na półkach i wtedy wybieramy taką nośność konstrukcji jaka będzie najbardziej bezpieczna.


Musimy również się zastanowić nad tym z jakich materiałów maja być wykonane półki.

Może to by półka w stu procentach z metalu, ale nie ma problemów, żeby była wykonana z paneli. Możemy również zamówić półki siatkowe oraz półki wykonane z płyty wiórowej. Trzeba się poważnie zastanowić nad tym co wybrać, żeby nie płacić za coś z czego nie korzystamy. Na pewno inaczej to będzie wyglądało z regałami do piwnicy, a inaczej do magazynu. Trzeba uwzględnić nie tylko ciężar, ale również warunki takie jak wilgotność. Wtedy będziemy na pewno zadowoleni z użytkowania takiego regału przez wiele lat. Na pewno warto wziąć pod uwagę regał metalowy e-promag, ponieważ jest wykonany z bardzo trwałych materiałów. Trwałość przekłada się również na bezpieczeństwo, dlatego warto przejrzeć oferty przygotowane przez tę firmę i przekonamy się wtedy co z tego dla nas najbardziej się nadaje. Do wyboru mamy tak różne modele regałów, żeby każdy z nas mógł w indywidulany sposób coś dopasować pod siebie. Ceny będą ustalane indywidulanie, bo są zależne od rodzaju zamówionych regałów oraz od ich ilości.