Jak obniżyć koszty tankowania? Dołącz do programu MOYL

Stale rosnące ceny paliwa oraz prognozy nieprzewidujące zmiany dotychczasowego stanu rzeczy nie napawają optymizmem. Podwyżki są już na tyle duże, że uderzają praktycznie we wszystkie grupy kierowców, szczególnie właścicieli firm posiadających auta służbowe oraz ogromne floty pojazdów. Z pomocą w tym trudnym czasie przychodzi karta paliwowa MOYL, która pozwala znacznie obniżyć koszty tankowania oraz eksploatacji aut służbowych.

Czym jest karta MOYL?

Moyl to marka zajmująca się tworzeniem oraz wdrażaniem rozwiązań mających na celu zmniejszenie wydatków ponoszonych na zakup paliwa, części eksploatacyjnych oraz automatyzację działań kontrolnych i ewidencyjnych związanych z korzystaniem z auta. Jednym z najciekawszych rozwiązań wprowadzonym przez MOYL jest karta paliwowa, pozwalająca na uzyskanie korzystnych zniżek na zakup paliwa oraz eksploatację auta czy inne usługi związane z przejazdami służbowymi. Karta paliwowa MOYL to prepaidowy środek płatniczy, wyglądem przypominający standardową kartę bankomatową umożliwiający uiszczanie opłat w kilku europejskich walutach. Oferta ta jest skierowana, zarówno do właścicieli ogromnych flot samochodowych jak i osób prowadzących małe, jednoosobowe firmy.

O tym, co to jest karta paliwowa i kto może jej używać, przeczytasz w dedykowanym temu tematowi artykule – https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-czym-jest-i-w-jaki-sposob-dziala, który znajduje się właśnie na blogu Moyl.

Zalety kart paliwowej MOYL

MOYL to przede wszystkim niezwykle korzystne zniżki naliczane od cen paliw oferowanych przez wiodące stacje benzynowe. Mieszczą się one w przedziale od 12 gr do nawet 25 gr na litrze paliwa, w zależności od częstotliwości tankowania oraz ilości zakupionego i zadeklarowanego paliwa. Dodatkowo, karta paliwowa MOYL oferuje również rabaty do 20% na zakup akcesoriów samochodowych.

Inną, niezwykle atrakcyjną zaletą karty od MOYL jest dostęp do intuicyjnego portalu internetowego pozwalającego na proste tworzenie raportów z wydatków poniesionych na auto oraz umożliwiającego kontrolę zakupów dokonywanych przez pracowników firmy. Oprogramowanie dostępne dla właścicieli kart MOYL pozwala również na otrzymywanie miesięcznych faktur zbiorczych ułatwiających zarządzanie finansami firmy. Przesyłanie faktur drogą elektroniczną oszczędza także czas pracowników, którzy nie muszą już pamiętać o każdorazowym ich pobieraniu w kasie stacji benzynowej. Prepaidowa karta paliwowa MOYL pozwala również na łatwe ograniczanie wydatków dzięki konieczności doładowywania jej przed użyciem oraz uniemożliwia osobom nieupoważnionym korzystanie ze środków firmowych przeznaczonych na eksploatację auta.

Karta paliwowa MOYL oyl to innowacyjne rozwiązanie pozwalające nie tylko zaoszczędzić ale i usprawnić pracę każdej firmy. To również zwiększenie bezpieczeństwa wszelkich transakcji dokonywanych przez pracowników oraz kontrola nad kosztami ponoszonymi na rzecz pojazdów służbowych.