Co można dać w prezencie nowo narodzonej dziewczynce

Aby zachować w pamięci moment narodzin nowego dziecka w rodzinie, rozważ podarowanie rodzicom pamiątkowego prezentu, takiego jak pudełko na pamiątki niemowlęce.

Taki pojemnik jest najbardziej sentymentalnym prezentem, jaki możesz wziąć pod uwagę, ponieważ zapewnia wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie przedmiotów pamiątkowych, osobistych pamiątek lub czegokolwiek innego, co będzie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Młode mamy zazwyczaj wkładają do nich zdjęcia z USG, pierwsze zdjęcia urodzonego malucha ze szpitala, pierwsze obcięte paznokcie i włoski, a także skarpetki, buciki, czapeczki i koszulki. Można w ten sposób pokazać dziecku w przyszłości, jakie było malutkie po urodzeniu. Odpowiedni będzie również album na pierwsze zdjęcia noworodka lub ramki na fotografie dzieci. Zapracowanym młodym mamom możemy również kupić urządzenie do przygotowywania posiłków dla dzieci, które gotuje na parze, miksuje i podgrzewa wszystko w jednym pojemniki, a wszystko to w kilkanaście minut. Gotowanie na parze zatrzymuje witaminy i składniki odżywcze, a wielofunkcyjne ostrze miksujące zapewnia odpowiednią konsystencję jedzenia. Co można dać w prezencie nowo narodzonej dziewczynce

Równie popularnym sposobem na obdarowanie rodziców spodziewających się dziecka, jest zakup zestawu do wykonywania odlewów rączek i stóp noworodka.

Gotowy odcisk można powiesić w ramce na ścianie w pokoju dziecięcym, co będzie wspaniałą pamiątką dla całej rodziny. Taki zestaw pamiątek jest zabawny i łatwy do wykonania, a w opakowaniu znajdziemy szczegółową instrukcję, a taki upominek przetrwa przez lata. Niezbędne rzeczy dla maluszka, takie jak ubranka, czapeczki, czy śliniaczki, mogą być nie tylko ładne, ale również modne i nadają się na prezent na baby shower dziewczynka. Możemy je zakupić w wielu modelach i kolorach, z ciekawymi wzorami, a także spersonalizować je imieniem malucha i datą jego urodzenia. Jeśli zapięcia są regulowane na zatrzaski, dłużej można ich używać, ponieważ rosną razem z dzieckiem. Maluchowi przyda się z pewnością gruba mata do zabawy na podłodze i ciepłe śpioszki do spania. Nowi rodzice mogą być pewni, że zapinając malucha na noc w takim śpiworku, nie będą musieli martwić się o splątane koce lub zimne stopy dziecka.