Skiny CS:GO – Wszystko co musisz o nich wiedzieć

Skiny CSGO to wyjątkowy dodatek w Counter Strike Global Offensive, który bardzo wyróżnia tę grę na tle innych. Dzięki skórkom oraz przedmiotom użytkownik ma możliwość wyróżnienia się z tłumu za pomocą różnych wyglądów broni, a także noży.

Czym są skiny CS:GO?

Skiny CS:GO to wirtualne przedmioty, które gracz może gromadzić na swoim koncie Steam, a następnie dokonywać wymian z innymi użytkownikami lub stronami, które umożliwiają handel, sprzedaż lub kupno skinów. Aby korzystać z możliwości wymian przedmiotami CS:GO, musisz spełniać następujące warunki:

 • Twoje konto Steam musi mieć możliwość wymian
 • Nie możesz posiadać żadnej blokady handlu na swoim koncie
 • Twój ekwipunek musi być publiczny
 • Musisz posiadać CS:GO w swojej bibliotece gier

Przedmioty z Counter Strike Global Offensive posiadają realną wartość, ale o tym jak jest ona ustalana opowiemy w dalszej części tego artykułu.

Jak zdobyć skiny CS:GO?

Sposobów na zdobywanie skinów CS:GO jest kilka, a poniżej znajdziesz kilka opisanych metod.

Otwieranie skrzynek CS:GO

Podczas gry masz pewną szansę na otrzymanie skrzynki CS:GO, którą potem możesz otworzyć za pomocą klucza danej skrzynki. Po otwarciu odbywa się losowanie przedmiotu, który otrzymasz z takiego case’a. Może to być skin warty kilka centów, ale także nóż lub bardzo drogi skin broni, który może być wart kilka tysięcy złotych.

Handel z innymi użytkownikami Steam

Istnieje wiele stron, które umożliwiają handel pomiędzy graczami. Przykładowo możesz szukać na internecie ofert, gdzie ktoś potrzebuje pilnie danego skina i oferuje coś droższego. Dzięki takiej wymianie staniesz się posiadaczem droższej skórki.

Kupno przez Rynek Steam

Każde konto Steam posiada swoje saldo, które może być doładowane wieloma metodami płatności. Środki w portfelu Steam możesz wykorzystać na przykład na Rynku Steam, gdzie inni gracze wystawiają swoje skiny i inne przedmioty z gier takich jak CS:GO. Możesz tutaj szybko zakupić dany przedmiot korzystając właśnie z pieniędzy, które masz zgromadzone na swoim Steam Wallet.

Gdzie mogę sprzedać skiny CS:GO?

Aby sprzedać skiny CS:GO możesz skorzystać z Rynku Steam, ale jest to całkowicie nieopłacalne i już tłumaczymy dlaczego. Jeśli zechesz sprzedać swoje przedmioty za pomocą Steam Community Market, środki otrzymasz do swojego portfela Steam i z tych pieniędzy będziesz mógł skorzystać tylko w przypadku zakupu innych gier na platformie lub przedmiotów z aukcji na rynku.

Sprzedaż tym sposobem jest niepolecana, ponieważ większość graczy chce otrzymać pieniądze za swoje skiny CS:GO np. na PayPal lub inny portfel internetowy.

Jak sprzedać skiny CS:GO za prawdziwe pieniądze?

Na ratunek przychodzi strona SkinCashier, gdzie możesz sprzedać swoje skiny CS:GO za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze interfejsu możesz wymienić zalegające przedmioty z Counter-Strike: Global Offensive na prawdziwą kasę, którą możesz otrzymać na PayPal, Payeer, YooMoney i wiele innych portfeli internetowych!

Sprzedaż skinów CS:GO jest bardzo prosta:

 1. Zaloguj się na SkinCashier za pomocą swojego konta Steam
 2. Podaj swój Trade URL
 3. Wybierz przedmioty, które chcesz sprzedać
 4. Wprowadź dane płatności i otrzymaj pieniądze

Ogromną zaletą tej usługi jest to, że przyjmuje ona skiny od kilkunastu centów po kilka tysięcy dolarów tj. AWP Dragon Lore. Dodatkowym atutem jest to, że pieniądze otrzymujemyUstaw obrazek wyróżniający w dosłownie 15 sekund po zaakceptowaniu oferty wymiany z botem, dlatego jest to jeden z najlepszych sposobów na wymianę skinów na pieniądze.

Wskazówki przy wymianie skinów na pieniądze:

 • Zaglądaj regularnie na social media SkinCashier, ponieważ właściciele strony co jakiś czas udostępniają różne kody bonusowe, dzięki którym możesz otrzymać więcej za swoje skórki CS:GO
 • Pamiętaj, że nie możesz mieć blokady wymiany na swoim koncie Steam, ponieważ nie będziesz w stanie przesłać przedmiotów do botów SkinCashier
 • Hackerzy próbują się podszywać pod oficjalne boty strony, podczas akceptacji oferty sprawdź dokładnie czy dane bota pokrywają się z tym co wyświeli się w oknie podczas sprzedaży