Subaru Outback: cross w specjalnej edycji

Branża motoryzacyjna nie lubi przestoju. Gdy tylko pojawia się możliwość wprowadzenia zmian w linii modelowej, firmy czym prędzej dokonują poprawek. Nie są jednak wyłącznie poprawki kosmetyczne. Wszelkie rewolucje poprzedzone zostają dokładną analizą potrzeb kierowców. Podobnie stało się z Subaru Outback: modelem szalenie popularnym, który również doczekał się odświeżonej wersji.

Cross, którego uwielbiamy!

W czym tkwi urok tego miejskiego auta? Trzeba przyznać, że Subaru wie, jak projektować konkretne samochody. Outback to, obok równie znakomicie przyjętego Forestera, jeden z tych pojazdów, który sprawdza się doskonale w każdych warunkach. Miłośnicy jazdy poza miastem z pewnością nie będą zawiedzeni rozwiązaniami zastosowanymi przez Subaru. Marka znana jest ze stosowania unikalnych, nowoczesnych technologii. Takim rozwiązaniem jest bez wątpienia silnik w układzie Boxer. Jednostka napędowa ułożona tak, aby idealnie wyważyć samochód, usprawnia prowadzenie i sprawia, że jazda jest jeszcze pewniejsza. Trzeba przyznać, że to spory ukłon w stronę kierowców.

Wyposażenie pod znakiem komfortu

Sporo ciekawych zmian zaszło również w samym wnętrzu Subaru Outback. Ciekawie prezentują się takie elementy, jak siedzenia czy kokpit. Te pierwsze zapewniają jeszcze więcej komfortu: szczególnie fotel dedykowany kierowcy – uzyskanie idealnej pozycji jest teraz jeszcze szybsze! Został zaprojektowany tak, aby jak najmocniej odciążyć odcinek lędźwiowy. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość odpalenia auta metodą bezkluczykową. Wystarczy jeden przycisk, aby uruchomić silnik, a także otworzyć bagażnik. To jednak tylko kropla w morzu możliwości, jakie daje nowa, ulepszone wersja Subaru Outback. Aby korzystać z nich w pełni, wystarczy zająć miejsce za kierownicą tego komfortowego modelu.