Trwałe podłogi z płytek drewnopodobnych

Jeśli szukasz nowej opcji podłóg podczas remontu domu, na pewno słyszałeś o płytkach podłogowych drewnopodobnych.

Są one obecnie najgorętszym trendem płytek gresowych i doskonale zastępują panele czy drewno naturalne nie tylko w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. W ofercie wielu producentów znajdziesz również płytki wyglądające jak drewno do zastosowania na ścianach, aby wprowadzić ciepły, naturalny wystrój do pomieszczeń.

Trwałe podłogi z płytek drewnopodobnych

Płytki gresowe o wyglądzie drewna możemy również stosować na zewnątrz

Od setek lat podłogi z naturalnego drewna są popularnym wyborem wśród właścicieli domów i stosujemy je ze względu na rustykalny wygląd, piękno, możliwość odnawiania i szeroki wybór kolorów i rozmiarów tego materiału wykończeniowego. Jednak podłoga drewniana jest dość droga i trudna w utrzymaniu, dlatego wiele osób decyduje się na zakup płytek drewnopodobnych. W przeciwieństwie do podłóg z twardego drewna, płytki gresowe imitujące drewno są odporne na zarysowania, zalania, wypaczenie, blaknięcie i zabrudzenia. Po zainstalowaniu tych płytek będą one dobrze wyglądać przez wiele lat.

Podłogi z płytek gresowych drewnopodobnych są najlepszą alternatywą dla podłóg z prawdziwego drewna i nadają pomieszczeniu ten sam rustykalny wygląd. Co więcej, płytki drewnopodobne są stosunkowo tańsze, bardziej trwałe i łatwe w utrzymaniu, zachowując estetykę naturalnego drewna. Jeśli podoba ci się estetyka podłóg drewnianych, ale nie chcesz aby była ona trudna w konserwacji, to płytki gresowe o wyglądzie drewna są najlepszą opcją dla twojego domu.

Płytki gresowe imitujące drewno są dość wszechstronne, możemy je zainstalować w dowolnym pomieszczeniu na ścianach i podłogach. Znajdziesz również płytki mrozoodporne, które można stosować na zewnątrz, na tarasach, balkonach, patio. Na rynku można znaleźć różne wzory drewnopodobnych płytek, niezależnie od tego, czy szukasz płytek do łazienki, do kuchni, czy do sypialni, ofertę zobacz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/WOOD-BASIC/5635. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi z łatwością znajdziesz płytki gresowe o wyglądzie drewna, które podkreślą styl każdego pomieszczenia w twoim domu. Podłoga z płytki imitującej drewno będzie wyglądać elegancko i stylowo zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych.