Urządź swój dom wygodnie i stylowo

Wiele osób zastanawia się, jak wygodnie i funkcjonalnie urządzić salon.

W przypadku wielu domów warto zastosować sofę o tradycyjnym kształcie, która będzie dopełnieniem umeblowania salonu. Sofy takie są nie tylko nowoczesne, ale również komfortowe i nie zajmują tyle miejsca, co narożnik, możemy również wybrać sofę na nóżkach, aby dodatkowo oszczędzić miejsce na podłodze. Obok sofy warto wygospodarować miejsce na stolik kawowy, kwietnik i lampę podłogowa, aby stworzyć przyjemne miejsce na wieczorny odpoczynek, spotkania ze znajomymi, wspólne oglądanie telewizji z rodziną.

Urządź swój dom wygodnie i stylowo

Galeria Reguły to największy salon meblowy w Warszawie

Fotele raczej nie będą pierwszym meblem, jaki kupujesz do salonu. Jeśli tak jest, weź pod uwagę style i kolory swojego posiadanego umeblowania, aby dopasować fotel do ogólnego wystroju. Obecnie fotele nie muszą pasować do kanapy, warto wybrać fotel w kontrastowym kolorze, o ile pasuje do innych elementów wyposażenia. Nie można również zapomnieć o meblach do przechowywania, takich jak regały, szafy, półki, komody z szufladami.

Jeśli wybierasz okrągły stół do salonu, poszukaj stołu z centralnym cokołem, a nie na czterech norach. W ten sposób nie będziesz ograniczany ustawieniem krzeseł i łatwiej będzie zmieścić dodatkową osobę lub dwie. Oczywiście to samo dotyczy również większych stołów prostokątnych lub kwadratowych, gdzie nogi stołu nie powinny nam przeszkadzać podczas siedzenia. Warto również przemyśleć, ile krzeseł można wygodnie ustawić wokół stołu, aby można było swobodnie poruszać się po pomieszczeniu.

Wiele ciekawych mebli znajdziesz na stronie GaleriaReguly.pl – Największy salon meblowy Warszawa posiada wyposażenie do salonu, sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcego. Kiedy już zdecydujesz się na kształt, musisz wziąć pod uwagę swoje otoczenie. Przy tak wielu stylach, kształtach i rozmiarach stołów do wyboru, musisz upewnić się, że stół, na który się zdecydujesz, będzie pasował do wielkości, wystroju i stylu pomieszczenia. Czasami dobrym wyborem będzie stół barowy, który ma wydłużony kształt i wysoką konstrukcję. To właśnie te meble służą jako separator stref między kuchnią a salonem. Do tych stołów wybierane są wysokie krzesła z oparciem lub bez.