Wszystkie udogodnienia Subaru XV

Jesteś typem kierowcy, który uważa, że samochód służy wyłącznie do przemieszczania się we względnie wygodny i szybki sposób? Zmienisz zdanie, gdy poznasz Subaru XV: auto, które w kwestii nowoczesnego designu i pomysłowych rozwiązań technicznych nie ma sobie równych. To nie jest tylko samochód: to przygoda! Poznaj udogodnienia Subaru XV i zdecyduj, które z nich może stać się Twoim ulubionym.

Miejski styl w najlepszym wydaniu

Ten japoński crossover pojawił się w 2012 roku i od tego momentu jego popularność nie słabnie. Miejski szyk, połączony z designerskim wyglądem oraz mnóstwem nowoczesnych rozwiązań z zakresu technik prowadzenia i bezpieczeństwa – tyle wystarczyło, aby zachwycić kierowców i na nowo rozbudzić w nich radość z jazdy. Model Subaru XV to idealny samochód do poruszania się po mieście z uśmiechem na ustach. Wystarczy, że choć raz przetestujesz XV, a już nigdy nie będziesz chciał z niego rezygnować. Siła modelu tkwi nie tylko w nowoczesnym wyglądzie, ale także szeregu udogodnień. Trudno zliczyć je wszystkie – jest ich tak wiele!

Wersje wyposażenia Subaru XV – na bogato

Obecnie mamy przyjemność korzystania z ulepszonej wersji wyposażeniowej. Sam model przeszedł delikatny lifting, dzięki któremu m.in. wzmocniono zawieszenie i ulepszono wspomaganie kierownicy. Trzy wersje wyposażenia dostępne obecnie w sprzedaży (Active, Comfort oraz Exclusive) odpowiadają na oczekiwania różnych typów kierowców. Podczas gry jedna grupa skupia się na tym, aby do zastosowanych w aucie rozwiązań należały m.in. system informujący o zmianie biegów, stabilizacja toru jazdy czy system kontroli trakcji, inna grupa doceni elektryczne sterowanie szyb, automatyczną klimatyzację oraz elektryczne regulowanie fotela kierowcy. Wybór należy już tylko do Ciebie: sprawdź, która odsłona Subaru zrobi na Tobie największe wrażenie.