Znalezienie najlepszej oferty na następny samochód

Zakupy samochodowe mogą wywołać strach w twoim sercu.

Może przypominać ci o minionych czasach, w których sprzedawca cię wykorzystał. Powstrzymaj szaleństwo i przeczytaj ten artykuł, ponieważ porady tutaj uchronią Cię przed sprzedażą nawet najbardziej zaawansowanego dżokeja samochodowego na parkingu.Jeśli nie uda ci się wynegocjować ceny, marnujesz pieniądze. Płacenie ceny na samochód nigdy nie jest mądre. Ceny te są celowo zawyżane, aby dać klientowi możliwość negocjacji, więc skorzystaj z tego.Dowiedz się o prawdziwej wartości rynkowej samochodu przed złożeniem oferty. Często dealerzy ustawiają samochód o pewien procent powyżej wartości, aby mieć trochę swobody. Jeśli znasz wartość rynkową, możesz lepiej potargować się z nimi o cenę, jaką zapłacisz drzwiom.Zastanów się, jaki pojazd chcesz kupić, zanim udasz się do salonu. Sprawdź online przed zakupem, aby dowiedzieć się, jaki typ pojazdu najlepiej pasuje do Twojej rodziny i budżetu. Dzięki temu dowiesz się również, ile naprawdę powinieneś zapłacić za konkretny pojazd.Jeśli kupujesz samochód, poświęć trochę czasu u sprzedawcy. Możesz czuć się pospieszny, jeśli masz plany na później tego dnia. Najlepiej zostawić otwarte całe popołudnie. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Jeśli masz inne zobowiązania, zaplanuj powrót następnego dnia.Uzyskaj rekomendacje od rodziny i znajomych dotyczące ich pojazdów.

Jak bardzo są zadowoleni ze swoich pojazdów? Czy mają dla Ciebie jakieś wskazówki? Czy słyszeli coś ciekawego o obecnych modelach? To najlepszy sposób na rozpoczęcie zbierania informacji przy zakupie samochodu.Jeśli samochód, którym teraz jeździsz, jest drogi, nie jedź nim do salonu. Takie postępowanie powoduje, że krupier myśli, że masz dużo pieniędzy.Nie kupuj samochodu przez Internet bez wcześniejszego sprawdzenia go. Jeśli nie masz skłonności mechanicznej, przyprowadź kogoś, kto jest. Uważaj także na oferty, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Ludzie będą cię wykorzystywać, jeśli nie jesteś dobry w samochodach, więc spróbuj zabrać ze sobą kogoś, kto o nich wie.Jeśli kupujesz samochód i chcesz przetestować różne samochody, upewnij się, że masz ze sobą prawo jazdy i kartę ubezpieczeniową. Wielu dealerów będzie chciało ich kopię fotograficzną przed jazdą. Ma to na celu ich ochronę na wypadek, gdyby ktoś ukradł lub uszkodził samochód. Jeśli nie masz ich przy sobie, mogą nie pozwolić ci na jazdę próbną.Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia przed dokonaniem zakupu samochodu jest to, jaki samochód lub styl chcesz. Decydując o tym przed wejściem do salonu, będziesz w stanie uniknąć sprzedaży pod wysokim ciśnieniem. Pomaga również skonsolidować wyszukiwanie i naprawdę poznać jedną konkretną markę i model.Dowiedz się o dealerach, zanim wybierzesz jednego. Zacznij od zapytania zaufanych przyjaciół, rodziny i sąsiadów o ich pozytywne i negatywne doświadczenia z dealerami samochodowymi w okolicy. Ponadto wyszukaj dealerów online na stronie internetowej Better Business Bureau. Uważaj na wszelkie sygnały ostrzegawcze dotyczące wprowadzających w błąd lub nieuczciwych praktyk biznesowych.Widzieć? Ten prosty, łatwy do zrozumienia przewodnik z poradami da ci moc następnym razem, gdy będziesz negocjować samochód. Wydrukuj go i przestudiuj, przygotowując się do wielkiego dnia, a jestem pewien, że kiedy już będziesz miał swój nowy samochód, będziesz chwalił się znajomym o tym, jak wiele dostałeś.