Giulia B-Tech: oryginalny design

Doskonałość w standardzie? Tak potrafi tylko Alfa Romeo. Decydując się na zakup auta włoskiej marki można być pewnym jednego: że oryginalność i styl będą towarzyszyć kierowcy każdego dnia, a nie tylko przy wyjątkowych okazjach. Na tak znakomitą limuzynę decyduje się wielu miłośników designu potrafiących, oprócz listy nowinek technologicznych, docenić także kunszt wykonania oparty na dobrze opracowanej filozofii.

Piękno nie do zatrzymania

Dla kogo stworzona został Giulia? Dla każdego, kto ceni dokładność, nienaganny styl oraz oryginalność. Każdego, kto w samochodzie widzi coś więcej niż cztery kółka, dzięki którym można przemieścić się w komfortowych warunkach. A zatem koneserów stylu. Oryginalny design ekskluzywnej Alfy Romeo zachwyca w każdym najdrobniejszym elemencie. Włoski producent nie rezygnuje ze sprawdzonych rozwiązań, które nie tracą na aktualności. Obite jasną skórą siedzenia w połączeniu z czarną błyszczącą tapicerką zrobią wrażenie na każdym – nawet tym, który początkowo do takiego zestawienia nie był przekonany. Wysublimowane wnętrze zachęca do tego, aby rozsiąść się wygodnie i ruszyć przed siebie bez względu na to, co mieliśmy w planach. Przyziemne kwestie przestają mieć znaczenie w obliczu tak opracowanej doskonałości.

Technologia jak ideał

Giulia nie byłaby sobą, gdyby z zadziorną lekkością nie traktowała technologii. Wnętrze samochodu w jednej z bogatszych wersji wyposażenia – B-Tech – zwraca na siebie uwagę tym, co pozostaje w zasięgu ręki. Nowoczesne systemy multimedialne to dziś standard w samochodach średniej i wyższej klasy. Tutaj mamy do czynienia z czymś jeszcze bardziej przemyślanym i płynnym. Wystarczy dotknięcie, aby uruchomić wybraną funkcję i odkryć możliwości, jakie skrywają się pod maską Giulii. Alfa Romeo doskonale wie, jak rozpalać wyobraźnię kierowców. To auto jest tego najlepszym przykładem.