Najciekawsze programy motoryzacyjne, które obejrzysz online

Najciekawsze programy motoryzacyjne, które obejrzysz online

Gdzie oglądać programy motoryzacyjne online?

W Internecie jest wiele miejsc, w których możesz obejrzeć produkcje różnego rodzaju. Programów motoryzacyjnych jest sporo, jedne są bardziej złożone, inne prostsze, a każdy z nich porusza inną tematykę. Ciekawe programy motoryzacyjne online (na stronie player.pl) powinny charakteryzować się dobrą historią i przekonującymi bohaterami. Większość programów prezentowanych na platformie Player spełnia te oczekiwania. Programy motoryzacyjne online poruszają różne zakresy tematyczne i prezentowane są w przeróżnej formie.

Takie programy można oglądać na żywo na platformach internetowych, ale także w innej formie, jako powtórki, w różnego rodzaju miejscach w sieci. Wiele programów możesz również obejrzeć na platformach typu YouTube.

Najpopularniejsze programy motoryzacyjne online

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat właściwości samochodów, programem, który pokochasz, jest „Automaniak”. W produkcji tej trzech prowadzących dokładnie ogląda każdy samochód i sprawdza, ile jeszcze da się „wycisnąć” z samochodu, oraz na ile opis producenta jest zgodny z rzeczywistością.

Dla fanów samochodowych dodatków przydatny będzie natomiast program „101 Gadżetów motoryzacyjnych”. W programie tym prowadzący sprawdza i testuje wszystkie gadżety, które mogą przydać się w samochodzie – bądź takie, które nie spełnią swojej funkcji. Testowane jest wszystko – od kredek korekcyjnych po koce gaśnicze.

Poruszanie się na drodze budzi wiele frustracji, jednak jeśli absurdy i pułapki ogląda się zza ekranu, może być to powodem do radości. „Absurdy drogowe” to program dla miłośników wyłapywania nieścisłości w zasadach ruchu drogowego. Dwójka prowadzących sprawdza drogowe pułapki, różnego rodzaju obiekty i przeszkody, które na szosach nie spełniają swojej roli, a także mało znane i trudne do rozwikłania znaki drogowe.

Najciekawsze programy motoryzacyjne z nutką podróżniczą

Wielu z nas lubi podróżować, lubimy jednak również patrzeć na podróże innych. Programy motoryzacyjne z podróżami w tle cieszą oko i duszę.
Jedną z bardzo ciekawych relacji, podawanych widzom w odcinkach, jest program „Ciężarówką przez Afrykę”. To opowieść o kierowcy, który w wielkim samochodzie przemierza afrykański kontynent, mierząc się z różnicami kulturowymi i trudnymi warunkami pogodowymi.

Ciekawym programem dokumentalnym jest produkcja „Gorączka złomu”. Główny bohater jest przedsiębiorcą, który dużą fortunę zdobył na złomowaniu starych samochodów. Choć podróże są w tym dokumencie drugoplanowe, na brak adrenaliny z pewnością nie będziemy narzekać.

Jednym z najciekawszych dokumentów będzie z pewnością program „Truckerki”. Zadaje on kłam potocznemu podejściu, że praca kierowcy, zwłaszcza samochodów ciężarowych, zarezerwowana jest dla mężczyzn. Program opowiada o kobietach, kierujących dużymi samochodami ciężarowymi, którymi przemierzają europejskie, a często także pozaeuropejskie drogi, pokazując, że kobiety również świetnie sobie radzą w trudnej pracy kierowcy ciężarówki.